Cyfrowy wyłącznik czasowy pce 10 instrukcja obsługi
Cynkowanie galwaniczne

Cynkowanie galwaniczne (3)Do tworzenia warstw metalowych profesjonalne firmy coraz chętniej wykorzystują to, co dało im miedziowanie. Jest to jedna z niezliczonych ilości usług galwanizacji, wśród których występuje także i popularne Cynkowanie galwaniczne. A na czym polega wspomniane wcześniej miedziowanie?

Można je przeprowadzać na wymiarach – 1400x200x700. Przedmioty o tych maksymalnych rozmiarach wprowadza się do kąpieli. Podczas nich miedź zaczyna osadzać się na najróżniejszych materiałach. Najczęściej ta metoda stosowana jest na przedmiotach wykonywanych ze stali, stopu cynku, glinu, magnezu, ołowiu, miedzi, niklu itp.

Warstwa, która pokryje przedmiot w trakcie takiej kąpieli, przyjmie doskonałą przyczepność. Dzięki temu w sposób idealny osadzi się na materiale, stając się dla niego wyjątkowo trwałą, niezniszczalną wręcz powłoką. Miedź posiada niezwykłą zdolność krycia, dlatego można ją stosować nawet na niewymiarowych przedmiotach. Tak czy siak zdoła ona się na nich osadzić, choćby miały one naprawdę nietypowy kształt.

Podobne wpisy o budownictwie oraz architekturze:

About the author

Related Posts