Vk 2104
Jak odnowić salon

fototapety (10)Fachowcy od wnętrz zgodnie twierdzą, że by prezentowały się naprawdę dobrze, najlepiej jest odświeżać lub zmieniać je co kilka lat. Wcale nie trzeba od razu pakować dużych kwot w remont. Czasami wystarczy kolorowy detal, zmiana konfiguracji mebli, by salon od razu wyglądał inaczej.

Na pewno warto docenić też ściany. Wcale nie muszą być nijakim tłem dla reszty elementów wyposażenia. Wręcz przeciwnie, nagle mogą zacząć grać pierwsze skrzypce. Opcją jest pomalowanie ich na piękny, żywy kolor. W salonach doskonale prezentują się też fototapety.

W zależności od tego, w jakim stylu urządzone jest wnętrze, warto zastanowić się nad wyborem wzoru. Dość dużą bazę zdjęć i grafik można znaleźć pod linkiem: http://www.dekowizja.pl/fototapety.html. Fototapetę na stronie można zamówić w dowolnym formacie i konfiguracji. W razie koniecznie eksperymentować można też z kolorystyką i barwą tapetę zamówić w odcieniach szarości. Zanim dokona się zamówienia, można na stronie spróbować różnych konfiguracji, skorzystać też z dostępnych filtrów.

Podobne wpisy o budownictwie oraz architekturze:

About the author

Related Posts